CAREO NEWSLETTER ŘÍJEN 2015   Nezobrazil se Vám email korektně? Klikněte zde  
top
 
 

Careo a Cascades opět získaly ocenění v soutěži PRO CARTON ECMA

V kategorii „Balení vyšších sérií“ zvítězil hybridní tácek určený pro saláty firmy Auchan.

Tento tácek byl vyroben ve firmě VG Meyzieu, která je součástí Van Genechten Packaging. Tácek je vyroben pro známý řetězec supermarketů „Auchan“. Výrobcem kartonu je Cascades La Rochette, kterou přes CAREO znáte.

ROCHCOAT má FSC certifikát. Design krabičky je vytvořen tak, aby se snížilo použití plastových částí na minimum. Obsah krabičky je zřetelně viditelný, navíc příbory mohou být uloženy v odděleném prostoru.  

Kartonová a plastová část krabičky jsou spojeny takovým způsobem, který dovoluje po použití velice snadné oddělení těchto dvou částí od sebe. To umožňuje, aby konečný zákazník mohl nakládat s těmito obaly s ohledem na životní prostředí.   

Ocenění bylo předáno firmám VG PACKAGING GROUP a CAREO během kongresu ECMA, který proběhl v Bukurešti v září 2015.

Stéphane Thiolier, president CAREO se k tomuto ocenění vyjádřil : „Jsme velice potěšeni, že jsme byli porotou opět oceněni jako stálý a kvalitní výrobce lepenek, který nabízí nejen svým zákazníkům ale i konečným uživatelům řadu výhod jak v oblasti funkčnosti tak i co se životního prostředí týče. Jsme hrdí na to, že jsme spojováni se všemi, kteří se podílejí na tvorbě nových úžasných řešení obalů.“  

ROCHCOAT je vyráběn v papírně CASCADES La Rochette, která se nachází v malebné krajině Savojských Alp. Roční produkce je 160.000 tun skládačkových kartonů GC.

 
 
bottom
  bottom bottom bottom bottom bottom  
 
Zrušit odběr? Klikněte zde